BİZİ ARAYIN: 0507 6964120 Canlı Destek Bildirim Yap

[et_pb_section fullwidth=”on” background_color=”#006eb6″ inner_shadow=”off” parallax=”off”][et_pb_fullwidth_header admin_label=”Fullwidth Header” title=”Teknoasweb Bilişim Teknolojileri” subhead=” NOTEBOOK SERVİSİ ANTALYA” background_layout=”dark” text_orientation=”center” /][/et_pb_section][et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image admin_label=”Image” src=”https://www.teknoasweb.com/wp-content/uploads/2015/03/notebook-tamiri-antalya.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”off” sticky=”off” alt=”Notebook Tamiri Antalya” title_text=”Antalya Notebook Tamiri” /][et_pb_contact_form admin_label=”Contact Form” captcha=”on” email=”alper@teknoasweb.com” title=”Bize Soru Sorabilirsiniz” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left”]

Laptop / Notebook Tamiri Hizmetlerimiz

 • Notebook / Laptop Anakart Değişimi
 • Notebook / Laptop Chip Tamiri
 • Notebook / Laptop Bios Güncellemesi
 • Notebook / Laptop LCD (Ekran) Değişimi
 • Notebook / Laptop LCD (Ekran) Inverter Tamiri
 • Notebook / Laptop Klavye Değişimi
 • Notebook / Laptop Kablo Tamiri
 • Notebook / Laptop Optik Sürücü, CDROM, DVDROM, DVDRW tamiri
 • Notebook / Laptop Ram değişimi
 • Notebook / Laptop Hdd değişimi
 • Notebook / Laptop VGA Ekran Kartı Tamiri/Değişimi
 • Notebook / Laptop Ses Kartı Değişimi / Tamiri
 • Notebook / Laptop Altkasa, Üstkasa, LCD Çıtası, Menteşe Değişimi
 • Notebook / Laptop Batarya Değişimi

 

TEKNİK SERVİSİMİZDE YAPILAN İŞLEMLERİN AŞAMALARI :

1-TEKNİK SERVİSE KABUL

Cihazınız teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak teknik servis formu düzenlenir. Düzenlenen bu 3 form 3 nüsha olarak çoğaltılarak bir nüshası müşteriye verilir bir nüshası servis dosyasına konur diğer nüshası ise Notebookla birlikte servise gönderilir.

2-ARIZA TESPİTİ

Cihazınız servisimize geldiğinde arıza tespiti yapılır ve arızaya bağlı olarak parça değişimi ve servis ücreti ayrı ayrı hesaplanarak sizdem onay alındıktan sonra işlem yapılır. Onayınız alınmadan ürününüz üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz.

3-TAMİR AŞAMASI

Müşteriden servis onayı alınması üzerine ürün arızası giderilmek üzere servisimize alınır. Bu aşamada servis yoğunluğana bağlı olmak şartıyla en fazla 10 gün olmak üzere ürünün arızası giderilir ve müşteriye ürününü teslim alması için bilgi verilir. Tamir edilemeyen ürünler içinde ürünün iadesi için müşteriye bilgi verilir.

4-TESLİM VE İADE

Servisimizden tamir edilerek çıkan cihazlar müşteriye teslim edilir.  Servis ücreti teslim aşamasında alınır. Tamir edilemeyen cihazlar müşteriye iade edilir. İade edilen cihazlar için ücret talep edilmez. Teslim ve iade aşamasında müşterilerden kayıt formu istenir.

5-GARANTİ

Tamir edilen tüm notebooklar teslim tarihinden itibaren 3 Ay işçilik ve yedek parça garantilidir. Verilen garanti cihazın tamir edilen kısmı ile takılan yedek parçalar için geçerlidir. Notebook’un tamamı veya tamir edilmemiş parçaları yada tamirle ilgisi olamayan kısımlar için geçerli değildir.

6-YEDEK PARÇA

Onarım için kullanılacak yedek parça ve malzeme müşteri tercihine bağlı olarak yeni veya muadili 2. el parça olabilir. Müşteri onayı olmadan cihazın içinden hiç bir parça çıkarılmaz ve cihaza isteğinizin dışında hiçbir parça eklenmez. Tamir için zorunlu olan parçalar ayrıca faturalandırılır ve garanti kapsamı üretici tarafından verildiği gibi müşteriye yansıtılır. Örneğin laptop’unuz hdd si değiştirildiyse bu harddisk için garanti süresi en az 2 yıldır.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]