BİZİ ARAYIN: 0507 6964120 Canlı Destek Bildirim Yap

Burada belirttiğimiz prensiplerimizi firmamızı kurarken belirledik.
Zaman zaman bu listeye dönüyor ve doğruluğunu koruyup korumadığına bakıyoruz.
Umarız koruyoruzdur; bu konuda sizlerin de desteğini rica ediyoruz.

1. Başarının anahtarı müşteriye hizmet vermeye odaklanmak

Biz, en başından beri müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. İster yeni bir yazılım geliştirelim ister web sitemizin görünümünde bir değişiklik yapalım; kendi firma içi hedeflerimizden veya kâr oranlarımızdan çok, hedef olarak size hizmet ettiğimizden emin olmaya çalıştık. Web site arayüzümüz açık ve basittir, sayfalar hızlı yüklenir. Hiçbir zaman yapamayacağımız sözleri vermeyiz ve verdiğimiz sözün arkasında dururuz. Hizmetlerimiz standantarttır ayrıntılarla dikkati dağıtmaz. Ayrıca yeni araçlar ve uygulamalar geliştirdiğimizde, bunların kusursuz çalışmaları gerektiğine ve sizi “farklı bir şekilde tasarlansaydı nasıl olurdu?” diye düşünmek zorunda bırakmamaları gerektiğine inanırız.

2. Tek odak ile mükemmele ulaşmak

Web Tasarım bizim işimiz. İçerik arama sorunlarını çözme konusunda uzmanlaşmış, dünyanın en geniş araştırma grupları ile yaptığımız işbirliği sayesinde neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz. Zorlayıcı sorunlar karşısında yılmadan çalışarak karmaşık meseleleri çözebilmeyi kendimize hedef olarak belirledik ve hizmette sürekli olarak yenilikler sunabilmeyi başardık. Web tasarım geliştirme konusundaki kararlılığımız, öğrendiklerimizi yeni uygulamalara entegre etmemize yardımcı olmaktadır. İnternetin gücünü daha önce araştırılmamış alanlara aktarmayı, kullanıcıların yaşamlarında sürekli olarak genişleyen bilgilere erişmelerine ve bu bilgilerden daha da fazla faydalanmalarına yardımcı olmayı umuyoruz.

3. Her zaman daha iyisini yapmaya çalışmak

Biliyoruz ki zamanınız değerli. Dolayısıyla Web’de bir yanıt aradığınızda ona hemen ulaşmak istersiniz. Bizim istediğimiz de sizi memnun etmek olduğuna göre aranılanı en hızlı şekilde bulmanıza yardımcı olmak bizim görevimizdir. Muhtemelen dünyada kimse ana sayfası derhal terk edilsin istemez. Fazlalık gereksiz eklentileri ayıklayıp sunucu odaklı verimli ve hız rekorlarımızı birçok kez kırdık.

4. Web’de demokrasinin gücünü kullanmak

Firmamızı başarılı kılan, başka hangi sitelerin değerli içerik sunduğunu belirleyebilmek için web sitelerine bağlantı gönderen milyonlarca kullanıcıdan güç almasıdır. Büyük arama motorları her Web sayfasının önem derecesini, 200’den fazla sinyal algoritması gibi bir dizi teknik kullanarak değerlendirirler. Bu algoritmalar Web’deki hangi sitelerin başka sayfalar tarafından en iyi bilgi kaynağı olarak “oy aldığını” inceler. Bu işlemleri yanıltmak için birçok programcı hile ile yukarı çekme çabası içindedir. Ancak atalarımızın dediği gibi yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Biz firmanızın gerçek yüzünü öne sürererek arama sonuçlarında yukarı çıkmanıza yardımcı oluyoruz

5. Sorularınıza yanıt ararken masa başında olmanız gerekmez

Dünya giderek daha da mobil hale geliyor: İnsanlar nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları anda bilgiye erişmek istiyorlar. Dünyanın dört bir yanındaki insanların e-postalarını ve takvim etkinliklerini kontrol etmekten video izlemeye kadar birçok işi telefonlarından gerçekleştirmelerine yardımcı olan mobil hizmetler için yeni teknolojilere öncülük ediyor ve yeni çözümler sunuyoruz. Tabii bu arada telefon üzerinden sitenize girmek için de birçok farklı yöntem sunuyoruz. Buna ek olarak, ücretsiz, açık kaynaklı mobil platformlar ile her yerdeki mobil uygulama kullanıcılarını daha büyük bir yeniliğe teşvik etmeyi umuyoruz.

6. Kolay Bulunabilir olmak

Teknoasweb Bilişim Teknolojileri bir işletmedir ve artık işletmelerin kolayca bulunabildiği ortam internet oldu. Aranan bir ürün ilk önce internetten aranıp firmanın güvenilirliği sitenin tasarımından anlaşılmaktadır. Yarattığımız kazanç ise şirketlere sunduğumuz içerik ile arama motorlarında üst sıralarda olmanızın yanı sıra firmanız için reklam vererek Sosyal medyada binlerce beğeni ve Arama Sonuçlarında siz müşterilerimizi daha bulunabilir yapıyoruz.